Blog Turiec Online

Vitajte na blogoch, môžete tu nájsť zaujímavé príbehy, nápady a komentáre.

Moja kariéra kuchára sa začala v talianskom Toskánsku, v mestečku Pitigliano, odkiaľ pochádzam. Prvé skúsenosti som naberal ešte ako študent počas letných prázdnin v reštaurácii mojej tety. Láska k vareniu ma dodnes neopustila, na svojich kuchárskych cestách svetom som v Anglicku stretol svoju lásku, ktorá ma priviedla na Slovensko. Dnes pre Vás ako šéfkuchár varím v reštaurácii Pezzo D´Italia vo Vrútkach.

Som Ebinka a mojim domovom je obchodík Aqua Tera na Ul. Andreja Kmeťa 26 v Martine. Dajú sa u nás kúpiť rôzne chovateľské potreby pre psíkov, mačky, hlodavce, rybičky či plazy. Moji šikovní páničkovia – Barborka a Robo vedia vytvoriť aj akváriá a teráriá na mieru s rôznymi pozadiami.

Bývalá reprezentantka modernej gymnastiky a spoluzakladateľka športového klubu KMG TANJA v Martine. Pochádzam z Bratislavy a pracujem ako odborník v oblasti ľudských zdrojov. Pomáham spoločnostiam nastavovať HR systémy a procesy v legislatívnych oblastiach, v oblasti rozvoja a vzdelávania, odmeňovania a firemnej kultúry. Lektor, kouč a organizátor rôznych podujatí. Mama dvoch dcér a človek, ktorý vymenil život v Bratislave za život v Turci.

Mám síce vysokú školu ale na titul si nepotrpím. Som ženatý a nadovšetko milujem svoju rodinu, ľudí, šport, prírodu a vyznávam férové jednanie, aj keď to občas bolí...

Som riaditeľom občianskeho združenia METRO, v ktorom okrem realizácie verejnoprospešných projektov pomáhame neziskovým organizáciám a v portfóliu máme napríklad projekty ako dobré správy Turiec Online, knižné búdky Ďakujem, sused alebo moderný kancelársky priestor v centre mesta – Coworking METRO.