Stránske Medvede

Grill & Pub reštaurácia s terasou, pod Martinskými hoľami

Sme Stránske Medvede a prídeme k vám domov

Sme Stránske Medvede a prídeme k vám domov

2020 je pre nás výnimočný rok – je to práve 24 rokov, keď z malého obchodíku s potravinami vznikla príjemná lokálna krčmička „Stránske Medvede“. Silná tradícia, zážitky, spomienky na prvé čapované v živote a utužovanie priateľstiev, ktoré pretrvali dodnes.

 

Prechádzka na Stráne bola vždy spojená so zastávkou v „Medvedi“, ako to miesto familiárne Martinčania volajú. „Medveď“ prešiel počas rokov rôznymi vývojovými fázami, niektoré boli intenzívnejšie, iné menej. Atmosféra tu však ostávala jedinečná. V lete nás čakalo posedenie na terase, šum potoka, vôňa lúky... V zime zas záchytný bod po návrate z Martinských holí a sušenie sa pri praskajúcom ohni v krbe.

 

Mnohým z nás „Medveď“ prirástol k srdcu, preto sme sa mu rozhodli vdýchnuť nový život. Rekonštrukcia chvíľu trvala, no chceli sme do nej vniesť niečo z nás - takže svojpomocne, s Božou pomocou aj pomocou priateľov sme tu znova v novom šate a s novou koncepciou od desiateho júla 2020. Chceme vám ponúknuť to, čo nadviaže na všetko dobré z našej tradície. 

 

 

stranske-medvede
stranske-medvede
stranske-medvede
stranske-medvede

 

Tešili sme sa, že nás prídete navštíviť, no kvôli hygienickým opatreniam vám jedlo zabalíme a dovezieme alebo si ho môžete vyzdvihnúť u nás. Pripravili sme si „street food“ a výber z našich šmakov - pubové „À la Carte Menu“.

 

Ako nás nájdete: Nachádzame sa v časti Stráne, pri hlavnej ceste

 

Všetky aktuálne informácie nájdete aj na Facebooku: https://www.facebook.com/stranskemedvede/

 

Ohodnoťte blog:
10
Stránske Medvede: Pri príprave jedla nerobíme komp...
Koronavírus ako príležitosť pre jednotlivca