utorok, 13 november 2012 20:47

Vyhodnotenie: večera pre štyri osoby.

Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)
Gazdovský dvor v Turčianskych Kľačanoch Gazdovský dvor v Turčianskych Kľačanoch

Portál Turiec Online a Penzión sv. Mitro v Turčianskych Kľačanoch pripravili pre Vás súťaž. Súčasťou portálu je aj kategória Turčianske Recepty. Vašou úlohou je zaslať nám kompletný recept o ktorom si myslíte, že patrí do súčasnej alebo historickej kuchyne z regiónu Turiec. Prečítajte si podmienky súťaže.

Súťaž trvá od 14.11.2012 do 22.11.2012 vrátane. Vaše recepty posielajte na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Každý recept musí obsahovať všetky požadované údaje aj Vami vyhotovenú fotografiu jedla. Jednotlivé recepty následne zaradíme do databázy Turiec Online, kde si ho bude môcť pozrieť každý návštevník.

Obsah receptu:

- doba prípravy a pre koľko osôb je recept určený

- vymenované ingrediencie a presný postup

- odporúčané alkoholické alebo nealkoholické nápoje k jedlu

- Vami vyhotovenú fotografiu hotového jedla

Výhra: DARČEKOVÝ POUKAZ VEČERA NA GAZDOVSKOM DVORE

Večera pre štyri osoby v Penzióne sv. Mitro v Turčianskych Kľačanoch.

Večera pozostáva z aperitívu, polievky, hlavného jedla a malého dezertu.

Termín večery si dohodne výherca s majiteľom penziónu.

Spôsob žrebovania:

Každý prijatý email s kompletným obsahom receptu a fotografiou bude zaevidovaný. Následne bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorého informujeme o výhre 23.11.2012. Vo vlastnom záujme môžete uviesť aj telefónne číslo, aby sme Vás mohli kontaktovať priamo. Informácia o výhre bude uverejnená na portáli Turiec Online aj na stránke fanúšikov na Facebooku. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť náš prvý recept v kategórii Turčianske Recepty.

Vyhodnotenie:


Súťaž vyhrala pani Kalinová z Turčianskych Teplíc, gratulujeme k výhre. Všetky zaslané recepty postupne doplníme na stránku.

 

{fcomment lang=sk_SK}

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn