a komunikačné stratégie

Sokolíci z Vrútok úspešne ukončili sezónu

Autor: Sokolíci z Vrútok úspešne ukončili sezónu
Uverejnené: 04. január 2016

Začiatkom novembra sa v Žiline konalo posledné kolo Turnaja Olympijských nádejí v Jude za oblasť Sever s účasťou takmer 130 pretekárov zo Slovenska a Poľska. Na turnaji sa zúčastnilo aj 6 pretekárov JUDO Club SOKOL Vrútky. Malí Sokolíci si viedli veľmi dobre.

Simon PIKLA v hmotnosti do 38kg nenašiel premožiteľa a s prehľadom zvíťazil. Evka ĎURATNÁ v hmotnosti do 38kg našla premožiteľku až vo finále, kde obsadila skvelé II.miesto, obdobne aj Vanesa ONRÁČKOVÁ v hmotnosti do 42kg obsadila II.miesto a Jakub URSÍNY v hmotnosti do 24kg obsadil III.miesto, no zároveň bol vyhlásený za najúspešnejšieho pretekára JUDO Clubu SOKOL Vrútky. Marek BRAŽINA po kvalitnom výkone obsadel IV.miesto, no zároveň sa stav absolútnym víťazov svojej kategórie do 38kg za celý ročník 2017. Patrik FEDOR v hmotnosti nad 40kg štartoval na svojom prvom turnaji a obsadil skvelé III.miesto.