utorok, 10 júl 2018 09:40

Turnaj v malom futbale v Príbovciach

Turnaj v malom futbale v Príbovciach Turnaj v malom futbale v Príbovciach

Letné mesiace sú pre mnohých synonymom oddychu, voľna a relaxu. K letu patrí aj organizovanie množstva rôznych športových podujatí, ku ktorým patria aj tzv. „pľacové" turnaje.

Obec Príbovce aj tento rok organizovala takýto turnaj v malom futbale, v ktorom sa stretli milovníci futbalu rôznych vekových kategórií z obce Príbovce a okolia.

 

Turnaja sa zúčastnili hráči vo veku nad 35 rokov, s trvalým pobytom v obci súťažného družstva,  alebo rodáci z týchto obcí, pričom jeden hráč mohol mať vek pod 35 rokov. Do turnaja sa prihlásilo 6 mužstiev, pričom konečné poradie turnaja bolo nasledovné:

 

1.miesto - ZŤS

2.miesto - Martin – Priekopa,

3.miesto - Košťany nad Turcom,

Benice,

Príbovce,

Rakovo.

 

 

Turnaj sa organizoval dňa 30.6.2018 na futbalovom ihrisku Telovýchovnej jednoty Dynama Príbovce v Beniciach. O kultúrny program sa tanečným vystúpením postarali „seniori“ z družobnej obce Hodslavice, okr. Nový  Jičín na Morave.  Obec Hodslavice, rodná obec českého historika, politika a kultúrneho činiteľa Františka Palackého (*14.6.1798, Hodslavice – † 26.5.1876, Praha), je družobná obec s obcou Príbovce od roku 1958. O občerstvenie, dobrý guľáš a posedenie, bolo postarané.

 

Poďakovanie za pomoc a ochotu pri organizovaní turnaja patrí sponzorom a všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou zaslúžili o podarený priebeh už druhého ročníka  futbalového turnaja v malom futbale v Príbovciach.

 

maly futbal Pribovce
maly futbal Pribovce
maly futbal Pribovce
maly futbal Pribovce

Pridajte komentár...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Ľubomír Žila

Prispievateľ Turiec Online

Nadšenec pre regionálnu históriu

Mesačný kultúrny program

  • Turčianska galéria
  • Mesto Martin
  • Kino Strojár
  • SKD Martin