utorok, 24 júl 2018 10:10

Aj tento rok bolo v Príbovciach leto s Biblickou školou

Aj tento rok bolo v Príbovciach leto s Biblickou školou Aj tento rok bolo v Príbovciach leto s Biblickou školou foto: Andrea Výbošťoková, Zuzana Szabóová

Dva mesiace letných prázdnin sú obdobím rozmanitých letných udalostí. Jednou z nich je aj „Letná biblická škola“, ktorú už tradične organizuje ECAV Príbovce, a je najväčšou vnútromisijnou akciou organizovanou domácim evanjelickým cirkevným zborom. V dňoch  9. až 13. júla 2018 sa stretlo 22 detí od 5 do 12 rokov z Príboviec a obcí, spadajúcich do obvodu cirkevného zboru, pod vedením farárky Zuzany Szabóovej.

Tento rok sa už 14.ročník „Letnej biblickej školy“ niesol v duchu „Biblickej autoškoly“. Deti prežili pekný týždeň hier, tvorivých dielní, spevu, kvízov, zábavných súťaží a biblických príbehov. V týždennom programe nechýbal ani tradičný výlet vlakom na hrad Strečno. Výletu sa okrem detí zúčastnili aj súrodenci, rodičia či starí rodičia, v rekordnom počte štyridsať. 

 

 

Biblická škola bola ukončená Slávnostnými službami Božími, v nedeľu 15.7.2018, kde si deti pripravili program, ktorý si v hojnom počte prišli pozrieť rodičia, starí rodičia, ako aj členovia cirkevného zboru. Farárka Zuzana Szabóová ocenila šikovnosť detí, vyzdvihla úsilie rodičov pri ich výchove a poďakoval sa za dôveru, s ktorou rodičia svoje deti každý rok privádzajú na Letnú biblickú školu.

 

Vďaka všetkým organizátorom a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k úspešnému priebehu biblickej školy.

 

 

Biblicka skola Pribovce
Biblicka skola Pribovce
Biblicka skola Pribovce

Pridajte komentár...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Ľubomír Žila

Prispievateľ Turiec Online

Nadšenec pre regionálnu históriu

Mesačný kultúrny program

  • Turčianska galéria
  • Kino Strojár
  • SKD Martin
  • Mesto Martin