piatok, 07 jún 2019 13:42

Martinskí judisti priniesli domov tri majstrovské tituly

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Martinskí judisti priniesli domov tri majstrovské tituly Martinskí judisti priniesli domov tri majstrovské tituly Igor Zanovit

Zaželali by sme každému trénerovi zažiť takú sobotu, keď jeho zverenci na najvyššej súťaži roka odovzdajú všetko, čo ich tréneri v Martine naučili a ešte o ten povestný kúsok viac - vybojovali 3 tituly MAJSTRA SLOVENSKA, jedno striebro a tri bronzové umiestnenia.

Titul si domov odviezli Martin RUTTKAY DO 38 kg, Jakub KUBICA do 55 kg a Marco HAJNECKÝ nad 65 kg. Striebro Richard STOLÁRIK do 34 kg, keď od zlata ho delili len pomocné body. Bronz Maximilián STANČIAK do 30 kg, Sófia STOLLÁROVÁ do 40kg a Silvia HROMADOVÁ do 48 kg. Piate miesta vybojovali po dobrých výkonoch: Jakub RUSNÁK do 46 kg, Roman VEČEREK DO 46 kg a Milan LAZÁR do 38 kg.

 

 

A napokon bojovali, no skončili vo vyraďovacích kolách: Michal OČKA DO 38 KG a Jakub KOŠŤÁL do 42 kg. Im, ako aj tréningovým kamarátom Matejovi PIATKOVI, Aďovi PLŽIKOVI, Samovi PRECAKOVI, Matúšovi LAZÁROVI a ďalším patrí veľká vďaka za prípravu na MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2019.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn