pondelok, 21 október 2019 14:56

Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi Športovo-zábavná olympiáda detí s rodičmi Text a foto: Bruno Horecký

V športovom areáli ZŠ P. Mudroňa dňa sa 16. októbra 2019 uskutočnil už 21. ročník športovo-zábavnej olympiády detí a rodičov, ktorú zorganizovali učitelia 1. stupňa školy. Tento ročník sa konal ako súčasť osláv 85. výročia otvorenia školy.

Do areálu Mudroňky prišlo takmer 140 detí, rodičov a starých rodičov, ktorí súťažili vo dvojiciach v piatich (ne)olympijských športovo-zábavných disciplínach: taxi – slalom s fúrikom, hod molitanovou raketou do diaľky, penalty do florbalovej bránky, zdolanie Buď fit trate a presná rana loptičkou do cieľa. Atmosféru podujatia dotvárala hudba a povzbudzovanie súťažiacich.

 

 

Všetci súťažiaci dostali po absolvovaní netradičných disciplín občerstvenie a sladkosti od rodičovského združenia školy, čerstvé čokoládové pečivo (pekáreň Hruška), balóny (Pizza Maxim) a časopisy Fľak (Jožko Fľak & B. Horecký). Spomienkou na toto vydarené podujatie zostal pre deti a rodičov aj originálny účastnícky list Jožka Fľaka, ktorý dostala každá súťažná dvojica. Všetkým sponzorom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník tejto obľúbenej olympiády športu a zábavy.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebookblog SME, LinkedIn