štvrtok, 25 jún 2020 14:33

Nová martinská poliklinika bola poškodená tesne pred dokončením, pomôžte nájsť páchateľa

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Nová martinská poliklinika bola poškodená tesne pred dokončením, pomôžte nájsť páchateľa Nová martinská poliklinika bola poškodená tesne pred dokončením, pomôžte nájsť páchateľa

V noci 22. na 23. júna 2020, z pondelka na utorok, doposiaľ neznámy páchateľ poškodil dokončenú fasádu na novej poliklinike na Bottovej ulici v Martine.

Páchateľ alebo skupina páchateľov vnikla na stavenisko, naplnila niekoľko balónikov olejom a hádzali ich na fasádu. Škoda bola odhadnutá na približne 12 tisíc EUR,“ informoval Ing. Michal Hedera, zástupca investorskej spoločnosti. Investor stavby MojaPoliklinika Bottova v Martine podal trestné oznámenie a polícia začala v danej veci konať. „Polícia by mala mať kamerový záznam z vedľajšej budovy a zároveň zaistila aj daktyloskopické stopy,“ poznamenal Hedera.

 

V prípade, ak máte informácie, ktoré by mohli smerovať k dolapeniu páchateľov, neváhajte sa obrátiť na políciu alebo na investora stavby. „Naša spoločnosť ponúka odmenu 2.000,- EUR osobe, ktorá poskytne informácie alebo svedectvo, ktoré bude viesť k dolapeniu a usvedčeniu páchateľov. Ak má niekto takéto informácie nech sa obráti na našu spoločnosť alebo na políciu,“ vyzýva Investor. Prípadne informácie môžete posielať na investorovi na emailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

 

O projekte MOJA POLIKLINIKA

 

MOJA POLIKLINIKA prináša do Martina nadčasové zdravotné stredisko, ktoré reflektuje nároky 21. storočia. Nejde len o moderné a technologicky vyspelé medicínske priestory – projekt myslí aj na životné prostredie. Stavba novej polikliniky prebieha neďaleko Univerzitnej nemocnice v Martine, na mieste, kde je zároveň dobrá dostupnosť verejnou hromadnou dopravou, autom, na bicykli aj peši. Ide o viacposchodovú budovu, v ktorej pacienti nájdu lekáreň a šestnásť ambulancií – v dvoch budú všeobecní lekári a v štrnástich lekári špecialisti.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.