sobota, 22 máj 2021 08:02

Do Martina prichádza GOLEM CLUB, na jeseň aj DECATHLON Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)
Do Martina prichádza GOLEM CLUB, na jeseň aj DECATHLON Do Martina prichádza GOLEM CLUB, na jeseň aj DECATHLON

Obchodné centrum TULIP už mnohé roky ponúka svojim návštevníkom najširšiu ponuku športových potrieb, vybavenia aj služieb pre šport.

Obyvatelia Turca sú pre nás inšpiráciou a formujú víziu Tulipu. Ponúkame ľuďom to, čo chcú, na čo sú zvyknutí a čo je dostupné. Obchodné centrá dávno nie sú atraktívne len pre obchody s oblečením a doplnkami. Zvlášť v našich končinách. Kam sa pozriete je krásna príroda, ktorá láka nielen obyvateľov Turca. A do prírody vždy potrebujete vybavenie, oblečenie, ale aj kondičku. To všetko si u nás môžete zaobstarať,“ vysvetľuje Dana Petrášková, manažérka centra.

 

GOLEM otvoril svoje brány v pondelok 17. mája a prináša iný pohľad na služby fitness centra. Je dokonale vybavené, atraktívne a čo je novinkou, má samoobslužný charakter. Vždy tam nájdete aj trénera alebo manažéra prevádzky. Je určené pre tých, ktorí potrebujú prísť, bezproblémovo zaparkovať, kvalitne si zacvičiť bez zbytočného zdržiavania, vrátiť sa domov alebo do práce a prípadne po ceste ešte nakúpiť. Fitness centrum sa nachádza na prvom poschodí, v prostredí, ktoré zapadá do konceptu trávenia voľného času v obchodnom centre.

 

golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip
golem-tulip

 

Príchod nových značiek znamená pre OC TULIP prestavbu časti obchodných priestorov, nový dizajn a plánovaný presun obľúbenej značky obuvi do novej časti. Všetko prebehne počas letnej sezóny tak, aby pred zimou otvoril svoju novú predajňu aj francúzsky športový reťazec DECATHLON. V Tulipe sú si istí, že si nájde spokojných zákazníkov a nových fanúšikov športu. 

 

Medzi novinkami pribudla obľúbená značka ETA, ktorá otvorila prevádzku s malou bielou technikou a kuchynskými potrebami.

 

eta-tulip
eta-tulip
eta-tulip
eta-tulip

 

Fanúšikovia filmových noviniek sa môžu tešiť na znovuotvorenie multikina CINEMAX, ktoré bude prístupné od štvrtka 27. mája. TULIP zatraktívňuje interiér aj jeho okolie. Má ideálnu polohu a krásne prostredie s nábrežím rieky Turiec. Relax zóna je bezpečná pre rodiny s deťmi, ponúka pokoj, ticho a zároveň je dostupná pre peších, cyklistov aj kolobežky. Okrem detského ihriska sa v lete opäť plánuje sprevádzkovať skákací hrad, pribudla nová knižná búdka.

 

Hoci sme stále opatrní s podujatiami, v exteriéri pripravujeme bezpečný a veselý Deň detí, ktorý sa bude konať v nedeľu 06. júna. V interiéri centra sa návštevníci môžu tešiť na pravidelné výstavy. Na svoje si prídu milovníci fotografie, fauny a flóry. Prvou je výstava záberov Malej a Veľkej Fatry, ktorú sme pripravili v spolupráci s národnými parkami a fotografmi. Prístupná bude na prvom poschodí centra vo food courte od pondelka 24. mája,“ dodáva Matej Bórik, marketingový manažér centra.

Ďaľšie informácie

  • Reklama: Reklama
Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.