štvrtok, 09 december 2021 11:28

Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra Lyžovačka na Martinských holiach začína 11. decembra

Stredisko Winter Park Martinky je pripravené na zahájenie novej lyžiarskej sezóny. Vďaka uvoľneným opatreniam bude v sobotu 11. decembra od 08:30 otvorená zjazdovka a sedačková lanovka Floch. Lyžovať sa bude v rámci OP režimu - pri kúpe skipasu v pokladni prebehne kontrola covid passu prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo dokladov o prekonaní ochorenia COVID-19.

Rodiny s deťmi čakajú zvýhodnené ceny skipasov a lyžiarov poteší aj zľava vo výške 20% na celosezónny skipas, ktorá platí do 24. decembra. Doklad o zaplatení parkovného vo výške 10 eur je možné jednorazovo uplatniť ako voucher v hodnote 5 eur na zľavu k akémukoľvek skipasu. Občerstvenie bude dostupné formou výdajného okienka v Novej Ponorke, ktorá prechádza do dennej prevádzky v čase 09:00 – 16:00. Počas víkendu obslúži lyžiarov aj obľúbený Après-ski bar priamo na svahu.

 

Teší nás, že tohtoročnú sezónu naštartujeme o čosi skôr. Vďaka profesionálnemu tímu sme na lyžovačku pripravení a sme radi, že opäť uvidíme fanúšikov prírodného snehu na Martinských holiach. Návštevníkov čaká cez víkend otvorená sedačková lanovka, no s pribúdajúcim snehom spustíme postupne celé stredisko. K skipasom ponúkame viacero zliav, vrátane regionálnej, zaviedli sme aj voucher z parkovného. Návštevníkov strediska prosíme o dodržiavanie opatrení a rešpektovanie pokynov našich pracovníkov, aby sme si sezónu užili spoločne tak dobre, ako sa len dá,“ uviedol manažér strediska Peter Hudec.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.