streda, 13 júl 2022 22:21

Mesto Martin poskytlo seniorom prenajaté priestory na Ľadovni

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Mesto Martin poskytlo seniorom prenajaté priestory na Ľadovni Mesto Martin poskytlo seniorom prenajaté priestory na Ľadovni

Martin (13.07.2022) –  Mesto Martin vyšlo v ústrety Klubu dôchodcov Ľadoveň a poskytlo seniorom prenajaté priestory v bývalej Slovenskej reštaurácii na Ľadovni, ktoré  môžu  využívať v rámci svojej činnosti.

Zapájaním seniorov do kultúrneho života spoločnosti sa podporuje zmysluplné trávenie voľného času seniorov a ich sebarealizácia po odchode z aktívneho pracovného života. Na základe požiadavky Jednoty dôchodcov v mestskej časti Ľadoveň-Jahodníky, ktorý doteraz nemalo priestory, kde by sa mohli stretávať pri klubovej činnosti, im mesto Martin poskytlo prenajaté priestory.

 

 

V stredu 13. júla 2022 primátor mesta Martin Ján Danko odovzdal seniorom kľúče od priestorov bývalej Slovenskej reštaurácie na Ľadovni. „Som rád, že sme pre seniorov z Ľadovne získali priestory, kde sa môžu bez obmedzenia stretávať. Je potrebné sprístupňovať naše mesto pre starších obyvateľov tak, aby sa mohli zapájať do kultúrnych, spoločenských, športových či občianskych aktivít,povedal primátor mesta Ján Danko.

Mesto Martin

Tlačová správa

www.martin.sk