štvrtok, 08 september 2022 14:26

Centrum voľného času pôsobí na novej adrese Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
 Centrum voľného času pôsobí na novej adrese Centrum voľného času pôsobí na novej adrese Foto: METRO

Martin (06.09.2022) – V Centre voľného času sa konal Deň otvorených dverí spojený s prehliadkou nových priestorov, ukážkami činností žiakov a prihlasovaním detí do krúžkov.

Centrum voľného času (CVČ) po presťahovaní do bývalého Posádkového domu pri amfiteátri začína nový školský rok na novej adrese. V pondelok 5. septembra 2022 primátor mesta Martin Ján Danko spoločne s riaditeľkou CVČ Alenou Leštinskou slávnostne otvorili zrekonštruované priestory prestrihnutím pásky. Pracovníci centra pripravili na prvý školský deň ako tradične Deň otvorených dverí, v ktorom si návštevníci prezreli moderné a útulné priestory.

 

 

Počas celého podujatia sa konali sprievodné aktivity pre malých aj veľkých, boli prezentované informácie o činnosti CVČ a prebiehalo prihlasovanie detí do krúžkov. Pre prítomných si deti pripravili ukážky svojej činnosti v tanci a umení. „Som veľmi rád, že sa nám podarilo presťahovať CVČ do týchto zrekonštruovaných priestorov, kde deti môžu využívať čisté a nové priestory. Verím, že po tých všetkých problémoch, ktoré nastali v stavebníctve, bude aj exteriér budovy čoskoro dokončený. Ďakujem všetkým, že CVČ je hotové a želám jeho novým užívateľom, aby tu prežili krásne chvíle a trávili tu svoj voľný čas príjemne“, povedal primátor mesta Martin Ján Danko.

 

cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat
cvc-kamarat

Mesto Martin

Tlačová správa

www.martin.sk