štvrtok, 13 október 2022 19:05

Viacúčelové ihrisko na Ul. Sokolíka v Martine prechádza obnovou

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)
Viacúčelové ihrisko na Ul. Sokolíka v Martine prechádza obnovou Viacúčelové ihrisko na Ul. Sokolíka v Martine prechádza obnovou Foto a text: Bruno Horecký

Viacúčelové ihrisko v centre mesta Martin na Ul. Sokolíka prechádza postupnou rekonštrukciou. Prvou investíciou bola obnova asfaltového povrchu, nasledovalo maľovanie čiar a čoskoro pribudne aj prevádzkový poriadok.

Som rád, keď v dnešnej dobe vidím deti športovať na sídlisku. Viacúčelové ihrisko na Ul. Sokolíka v Martine tu existuje už niekoľko desiatok rokov. V septembri tohto roku sme na ňom, na základe požiadaviek obyvateľov, obnovili asfaltový povrch. Po komunikácii s riaditeľom Správy športových zariadení Štefanom Balošákom, náčelníkom Mestskej polície v Martine Milanom Bartošom a obyvateľmi priľahlých bytoviek sme sa dohodli, že v najbližších dňoch tu bude nainštalovaná tabuľa s prevádzkovým poriadkom ihriska. MsP bude potom pravidelne kontrolovať dodržiavanie tohto prevádzkového poriadku a otváracích hodín. Na jar po inštalácii basketbalových košov a v spolupráci so SŠZ chceme opraviť aj pletivo, nainštalovať pohľadové plachty a dosadiť okolo ihriska zeleň,“ uviedol predseda VMČ Martin - Stred Bruno Horecký.

 

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.