piatok, 16 marec 2018 15:10

Vodiči si ničia nárazníky pred poliklinikou v Martine

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)
Vodiči si ničia nárazníky pred poliklinikou v Martine Vodiči si ničia nárazníky pred poliklinikou v Martine

Do redakcie Turiec Online prišiel podnet od obyvateľa Martina ohľadom obrubníkov pri Poliklinike I. na Škultétyho ulici.

Podľa jeho slov sú obrubníky veľmi tesne osadené k parkovaciemu priestoru pre autá a stáva sa, že ľudia si tam autá oškúlia. Keď tam parkuje väčšie auto, trčí do ulice a bráni tak bezpečnému prechodu ostatných áut.

 

 

Bruno Horecký, poslanec mestskej časti Stred sa k podnetu vyjadril: „Podnet sme ihneď preberali na rokovaní VMČ Stred. S poslancami a pracovníkmi MsÚ OKS sme sa boli na mieste činu osobne presvedčiť, čo sa dá s týmto problémom robiť. Jedno z riešení je úprava alebo odstránenie vysokého obrubníka a súčasne úprava zeminy pri stromoch. Druhé riešenie je náročnejšie - oprava komunikácie.“ Podľa jeho slov, jedno z týchto riešení určite v spolupráci s mestom zrealizujú, aby si tak už vodiči nepoškodzovali na tejto ulici svoje autá.

Katarína Hájková

Redaktorka Turiec Online

Narodila som sa v Martine, v jednom z najkrajších miest na Slovensku a rozvoj Turca mi nie je ľahostajný. Práca redaktorky je preto zároveň aj mojim koníčkom.