utorok, 23 marec 2021 08:41

Časť Martina vrátane lyžiarskeho strediska zostane na niekoľko hodín bez elektriny

Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)
Časť Martina vrátane lyžiarskeho strediska zostane na niekoľko hodín bez elektriny Časť Martina vrátane lyžiarskeho strediska zostane na niekoľko hodín bez elektriny

MARTIN. Vo štvrtok 25. marca dôjde v Martine k výraznejšej plánovanej odstávke elektriny. Dotkne sa mestských častí Podháj a Podstráne – Martinské hole. V čase od 8:00 do 16:00 hod. nebude mať k dispozícii elektrinu takmer 600 odberných miest.

Dôvodom odstávky bude montáž doplnkových bezpečnostných prvkov na vedenie vysokého napätia spojená s diagnostikou poruchového kábla. V prípade, že sa počas prác nevyskytnú žiadne komplikácie, môže Stredoslovenská distribučná (SSD) obnoviť dodávku elektriny skôr ako v avizovanom čase. Zoznam všetkých adries, ktorých sa odstávky týkajú, spolu s aktuálnymi informáciami o dátume a čase je dostupný na internetovej stránke Stredoslovenskej distribučnej www.ssd.sk v časti plánované odstávky. Stránka ponúka odberateľom aj možnosť bezplatnej registrácie telefonického alebo e-mailového kontaktu, na ktorý im bude SSD zadarmo zasielať informácie o všetkých plánovaných odstávkach na ich odbernom mieste s niekoľkotýždňovým predstihom.

Tlačová správa

Oficiálna tlačová správa, redakcia nezodpovedá za jej obsah.