Chyba

[sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov krsthirax2012 sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

štvrtok, 15 november 2012 13:45

Krst knihy a čítačka Pavla Hiraxa Baričáka. Doporučený

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)
Krst knihy a čítačka Pavla Hiraxa Baričáka. Krst knihy a čítačka Pavla Hiraxa Baričáka.

[sigplus] Kritická chyba: Priečinok obrázkov krsthirax2012 sa predpokladá ako relatívna cesta k základnému priečinku obrázkov špecifikovanom v administrátorskom rozhraní.

V stredu podvečer sa v Národnom dome v Martine konal krst a čítačka Hiraxových kníh. Podujatie bolo perfektné. Záver návštevníci odmenili standing ovation. Pokračovala autogramiáda a predaj diel.

Podujatie sa nieslo v duchu pozitívnej energie. Aj v negatívnej myšlienke sa dá nájsť zmysel a pochopiť prečo sa stala. Pavel Hirax Baričák predniesol zaujímavé názory, ktorých cieľom bolo odbremeniť sa od negatívnych udalostí v našom živote. Hirax sa zameral na pochopenie zmyslov života, tvorbu energie a v neposlednom rade o úctu k našej Zemi. Na túto čítačku si množstvo ľudí prinieslo svoje problémy, ktoré sme spolu s Hiraxom hodili do pomyselného koša a sľúbili sme si, že si sľúbime niečo spraviť pre lepší život. Za symbolické vstupné 2 eurá si mohol každý návštevník vybrať knihu a dostal aj CD Bačovej fujary s názvom „Konečne!“. Čítanie a hudbu spolu s Hiraxom dopĺňal aj mladý svitský básnik Ján Marton. Krstila sa motivačná kniha Šlabikár šťastia, román 666 anjelov a zbierka básní Bytie a stony.

{gallery}krsthirax2012{/gallery}

Najzaujímavejším krstom bol práve krst Šlabikáru šťastia, ktorý pokrstila Hiraxova malá dcérka.

Krst knihy a čítačka Pavla Hiraxa Baričáka.

Matej Bórik, MBA

Šéfredaktor Turiec Online | Facebook, Instagram, LinkedIn